Jungle denný tábor

Dobrodružné leto s Jungle tábormi sa nám opäť nezadržateľne blíži.  Siedmy rok organizujeme pre deti, neopakovateľný tábor. Prečo je náš tábor úplne skvelý? Počas piatich dní budú deti v pohybovom tempe, zahrajú sa množstvo pohybových hier zdokonalia si pohybové zručnosti a prídu domov unavení a určite rýchlo zaspia :)  Súčasťou naších aktivít je kúpanie na kúpalisku ale aj také dobrodružné pre odvážnych,  turistika, kurz prežitia v prírode, opekačka, stavanie bunkrov, cyklovýlet. Program je pripravený tak aby deti zažili jedinečné aktivity, spoznali nových kamošov a užili si letné prázdniny.

Obsah tábora

 Pohybové aktivity v našom gyme s našimi trénermi 

 Kúpanie na kúpalisku

 Stavanie bunkrov

 Cyklovýlet 

 Turistika

 Kurz prežitia v prírode

 Pestrá strava počas celého dňa 3x denne ( desiata / obed / olovrant) a pitný režim

REKREAČNÝ POUKAZ - vystavíme faktúru po tábore na požiadanie.

Turnusy

 4. 7. - 8. 7. 2022  7 - 14 rokov

 11. 7. - 15. 7. 2022 7 - 14 rokov

 1. 8. - 5. 8. 2022 7 - 14 rokov

 8. 8. - 12. 8. 2022 7 - 14 rokov